Get Adobe Flash player

Topolowy Zakątek to 13 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Dwa szeregi budynków od nr 1-7 i od nr 8-13. To zamknięte osiedle domków jednorodzinnych umieszczone jest w pięknym miejscu z dala od zgiełku i zanieczyszczeń. Każdy dom ma swoją działkę o powierzchni ok. 2 arów oraz każdoczesny właściciel domu będzie posiadał udział w nieruchomości wspólnej obejmującej komunikację przed domkami. Każdy budynek posiada indywidualne przyłącza w media wodno – kanalizacyjne, gaz ziemny, energię elektryczną.

Inwestycja zostanie rozpoczęta wiosną 2018 roku planowane zakończenie wiosna 2019 roku.

Budynki murowane w ocieplone styropianem elewacja z tynku silikatowego typu baranek z elementami z płytek klinkierowych i elementów drewnianych lub imitujących drewno. Pokrycie dachu blachodachówka. Teren utwardzony kostką brukową.

Mamy dla Państwa trzy standardy wykończenia:

Stan surowy: budynek wykończony na zewnątrz ze stolarką i zagospodarowaniem terenu  bez instalacji wewnętrznych, tynków gipsowych oraz posadzek betonowych. Doprowadzone wszystkie przyłącza.  Cena 2400 /m2 brutto.

Stan deweloperski: opis jak na blokach 2900 zł/m2 brutto.

Stan wykończeniowy: Możliwość wykończenia domu pod klucz cena do uzgodnienia w zależność od standardu wykończenia.

Rezerwacja:
Zarezerwowano segment 8,9,12,13
Plan budynku dla segmentu 1-7
Elewacja frontowaElewacja ogrodowaParterPiętroPrzekrój poprzeczny
Plan budynku dla segmentu 8-13
 Elewacja frontowaElewacja ogrodowaParterPiętroPrzekrój poprzeczny

 

ZAPISY I SZCZEGÓŁY:

+ 48 693 161 996